SWK HYG Yer Yüzey Temizleyici 5000 ML Kolloidal Gümüş Suyu Hidrojen Peroxit

SWK HYG Yer Yüzey Temizleyici 5000 ML Kolloidal Gümüş Suyu Hidrojen Peroxit

125,00 TL 150 TL
% 20 İndirim

İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına Uyularak Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.
Kampanyalar : Hızlı Kargo

 • Müşteri Memnuniyeti
 • 14 Gün İçinde Koşulsuz İade Hakkı
 • Aynı Gün KargoPaylaş:

ÖZELLİKLER
Swk Hyg Yüzey Temizleyici, seralar, hayvan barınakları, toplu tasıma araçları, toplu yerleşim alanları, okul, yurt, hastane gibi ve çöp konteynerlerin temizliği ve hijyenini sağlamak için kullanılan bir üründür.
KULLANMA TALİMATI
• Temizliği istenilen yere ürün dökme ve spreyleme ile uygulanır. İstenildiği şekilde seyreltme veya olduğu gibi uygulanabilir.
• ULV cihazlarıyla spreyleme yöntemi yapılarak ürünün bir litresi 100 m2 alanın temizliği ve hijyenini sağlar.
DEPOLAMA
Ağzı kapalı olarak oda sıcaklığında, güneşten ve ısıdan uzak kuru bir yerde muhafaza ediniz.
TÜKETİCİNİN DİKKATİNE
Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Çocuklardan uzak tutunuz.
Gıda maddelerinden, içeceklerden ve hayvan yeminden uzak tutunuz. Kirlenmiş, bulaşmış giyim eşyalarını derhal çıkartınız. Ellerinizi is bitiminde ve ise ara verince yıkayınız. Göz ve cilt ile direkt temasından kaçının. Sadece belirtildiği gibi kullanın. Hasarlı cilt üzerinde kullanmayınız. Döküntü veya tahriş meydana gelirse kullanımına son verin. HARICEN KULLANILIR.
UYARILAR
H319 Ciddi göz tahrişine yol açar, P305+P351+P338
GÖZ İLE TEMASI HALİNDE
Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P337+P313 Göz tahrişi kalıcı ise: Tıbbi yardım/bakım alın.
İLK YARDIM BİLGİLERİ
Göz Teması Sonrası
Su ile iyice durulayın. Semptomlar devam ederse doktora başvurunuz.
Cilt Teması Sonrası
Akan su altında kirlenmiş elbiseleri, ayakkabıları ve deri giysileri çıkarın. Tıbbi yardım alın.

Yutma Sonrası
Yutma olmuşsa Kişiyi Kusturmaya Çalışmayın. Bol miktarda su içilmesini sağlayın. Semptomlar devam ederse doktora başvurunuz.
Soluma Sonrası
Temiz havaya bireyi taşıyın. Semptomlar devam ederse doktora başvurunuz.
Elleçleme
Kilitli tutun. Isıdan uzak tutun. Tutuşma kaynaklarından uzak tutun. Yutmayın. Yetersiz havalandırma durumunda, uygun solunum ekipmanı giyin. Yutulduğunda derhal bir doktora başvurun ve kutuyu veya etiketi gösterin.
Bertaraf Bilgisi
Atıklar ve kullanılmış ambalajlar ilgili yönetmeliklere uygun olarak tasye edilmelidir. · Yer üstü ve yer altı sularına, içme suyu kaynaklarına, durgun ve akan sulara, kanalizasyona karışmasını engelleyiniz

İçindekiler Kolloidal Gümüş Suyu %80, Hidrojen Peroxit %5-20
Müşteri Hizmetleri 0(850)840 07 95
Telefon İle Sipariş 0(850) 840 07 95
Whatsap İle Sipariş 0(546) 781 11 14

İade Süreci
swkgumussuyu.com aracılığıyla sipariş vermiş olduğunuz ürün veya ürünlerin teslim alındıktan sonra herhangi bir sebeple iade etmek istediğinizde aşağıdaki prosedürler uygulanmaktadır. Sipariş teslim alınma tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde iade talebinizi Müşteri Hizmetlerimize iletmeniz gerekmektedir. İade ürünleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız ile tarafımıza ulaştırılmalıdır. İadeniz firmamıza ulaştıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizlerle iletişime geçerek en kısa sürede iade işlemini tamamlamaktadır.

İade işlemlerinde dikkat edilmesi gerekenler:
1.Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olmalıdır.
2.İade işlemlerinde ürünler, orijinal faturala nüshalarıyla birlikte iade sebebini açıklayıcı bir yazıyla tarafımıza gönderilmelidir.
3.Belirtilen Kargo Firması dışında herhangi bir kargo şirketi ile gönderilen iadeler tarafımızdan kabul edilememektedir.

İadeniz depomuza ulaştıktan sonra kayıtlı e-posta adreslerinize bilgilendirme e-maili en kısa süre içerisinde iletilmektedir.
İadenizin onayına müteakip tarafınıza e-mail yoluyla bilgilendirme yapılır ve ürün bedeli hangi ödeme tipini seçtiyseniz aynı şekilde 14 iş günü içerisinde iade edilir. Kredi kartlarıyla ilgili yapılan iadelerde, banka sistemleri arası iletişim süresi olduğundan, iade edilen tutarın kartınıza yansıması 24 – 48 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Ücret iadenizin hesabınızda görünmemesi durumunda öncelikli olarak bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
Siparişinizi kargo firmasından teslim alırken mutlaka paketler açılarak bakılmalı ve herhangi bir problemde (eksik ürün, ambalajı yırtık ürün vs.) kargo firmasına tutanak tutturularak ürünler tarafımıza kargo firmasıyla gönderilmelidir.

Değişim
Satın aldığınız ürünleri müşteri hizmetlerimize bilgi vererek değişim talebinde bulunabilirsiniz. Açılan ürünlerde iade yada değişim işlemi yapılamamaktadır.

SWK HYG Yer Yüzey Temizleyici 5000 ML Kolloidal Gümüş Suyu Hidrojen Peroxit
 • user1

  IRAZCA H. 17.11.2021

  Destekleriniz için teşekkürler.

 • user1

  UFUK P. 14.11.2021

  Dediğiniz gibi tam zamanında geldi.

Yorum Ekle

Benzer Ürünler

E-Bülten Üyeliği